Dyrekcja

Dyrektor:
Wanda Szymczyk

Wicedyrektorzy Szkoły:
Edyta Borowiecka
Ewa Budzik

Biblioteka
Izabela Sitek – wychowawczyni klasy V e
Renata Sowada
Wanda Szymczyk

Edukacja wczesnoszkolna
Ewa Budzik – edukacja plastyczna
Jolanta Brodacka – wychowawczyni klasy I g
Katarzyna Ciereszko – wychowawczyni klasy I d
Grażyna Dawid – wychowawczyni klasy III d
Anna Dziubczyk – wychowawczyni klasy II b
Anna Górniak – wychowawczyni klasy I a
Joanna Gradzik – wychowawczyni klasy I c
Małgorzata Kalinowska – wychowawczyni klasy II e
Dorota Mela – wychowawczyni klasy II a
Jolanta Sadzińska-Świech – wychowawczyni klasy I f
Ewa Szczerbak – wychowawczyni klasy III a
Maria Szewczyk – wychowawczyni klasy I e
Ewa Szklarek – wychowawczyni klasy II d
Anna Thol – wychowawczyni klasy III b
Joanna Urban – wychowawczyni klasy I b
Izabela Wawrzyńczyk – wychowawczyni klasy III c
Elżbieta Wiśniewska – wychowawczyni klasy II c
Małgorzata Zabłocka – edukacja muzyczna

Historia i społeczeństwo
Dorota Hurhal – wychowawczyni klasy IV e
Izabela Sitek – wychowawczyni klasy V e
Agnieszka Wieczorek – wychowawczyni klasy VI b

Zajęcia komputerowe
Beata Otocka – wychowawczyni klasy VI d
Grażyna Zięba – wychowawczyni klasy IV b

Język angielski
Magdalena Bąbińska
Edyta Bieniek
Małgorzata Krajewska
Marta Posturzyńska
Elżbieta Simkiewicz – wychowawczyni klas VI a

Język francuski
Jolanta Pilarek – wychowawczyni klasy V d

Język polski
Małgorzata Augustyn – wychowawczyni klasy IV a
Dorota Hurhal
Żaneta Jakubasz – wychowawczyni klasy V c
Monika Łukasiewicz – wychowawczyni klasy V a
Jolanta Pilarek
Mirosława Wtorkowska – wychowawczyni klasy IV c

Kształcenie zintegrowane
Ewa Budzik
Justyna Depta
Joanna Gradzik
Jolanta Sadzińska-Świech
Maria Szewczyk
Joanna Urban

Logopeda
Gabriela Przerada

Matematyka
Edyta Borowiecka
Dorota Drzymulska
Beata Otocka
Renata Wochal – wychowawczyni klasy VI c

Muzyka
Małgorzata Zabłocka – wychowawczyni klasy VI e

Nauczyciel specjalista w klasie integracyjnej
Dorota Czebatul – klasa IV a
Maryla Dutkiewicz-Vogel  – klasa V a
Violetta Gut – klasa VI b, – koordynator ds. żywienia
Bożena Perczak – klasa I a
Anna Trębicka – klasa II a
Joanna Wiazowska – klasa VI a
Joanna Zielińska – klasa III a

Pedagog
Małgorzata Rynkiewicz – koordynator ds. bezpieczeństwa

Plastyka
Justyna Depta

Psycholog
Jolanta Piasecka-Postawa

Przyroda
Danuta Cierniak – wychowawczyni klasy V b
Bogusława Krempaszanka – wychowawczyni klasy IV d
Janusz Rapalski – opiekun Samorządu Uczniowskiego
Teresa Zatoń – doradca metodyczny SOD

Religia
Joanna Domagalska
Zdzisława Szczepańczyk
ks. Paweł Gancarek

Religia prawosławna
Mirosław Drabiuk

Wychowanie do życia w rodzinie
Bogusława Krempaszanka

Wychowanie fizyczne
Aleksandra Nowak
Renata Pala
Izabela Wieczorek
Joanna Witczak – opiekun Samorządu Uczniowskiego

Wychowanie przedszkolne
Kamila Dyderska
Barbara Drzewska

Wychowawcy świetlicy
Krystyna Belzyt
Kamila Dyderska
Małgorzata Gmitruk
Lilla Piekarska

Zajęcia techniczne
Danuta Cierniak
Grażyna Zięba

Zajęcia rewalidacyjne
Maryla Dutkiewicz-Vogel
Anna Dziubczyk
Violetta Gut
Renata Kleszcz
Renata Pala
Bożena Perczak
Urszula Pianka-Panek
Jolanta Piasecka-Postawa
Gabriela Przerada
Joanna Sadzińska-Świech
Joanna Wiazowska
Agnieszka Wieczorek
Mirosława Wtorkowska

Możliwość komentowania jest wyłączona.